FIRMA

 

Jesteśmy polską firmą teleinformatyczną specjalizującą się w dostarczaniu cyfrowych narzędzi komunikacji społecznej dla administracji publicznej, edukacji i biznesu. Działamy od roku 2011, oferując liczące się na rynku systemy powiadomień.

Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o naszych Klientach, dlatego dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Systematyczne kontakty z Klientami zapewniają nam wiedzę o ich aktualnych preferencjach, na które odpowiadamy w naszych usługach.

Regularny dialog, obserwacja potrzeb i wychodzenie naprzeciwko oczekiwaniom sprawia, że nasze systemy są użyteczne, technicznie niezawodne, bezpieczne oraz przyjazne dla każdego użytkownika.

Firma VMBS Sp. z o. o. powiązana jest kapitałowo ze Spółką i2B Sp. Jawna, która zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań dla biznesu w zakresie automatyzacji usług call center oraz automatycznych infolinii – www.i2b.pl

NASZ ZESPÓŁ

Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie mający z jednej strony bogate doświadczenie w projektowaniu systemów teleinformatycznych dla dużych call center, z drugiej zaś będący pasjonatami, z szerokim wachlarzem zainteresowań. W efekcie naszych działań i pracy powstały ciekawe i nowoczesne rozwiązania do masowego powiadamiania, jak system Alcetel i Edu-kontakt.

Otwartość na innowacje i pasja mają swoje odzwierciedlenie w naszym pełnym zaangażowaniu przekładającym się na najwyższą jakość działania.

Wiedza, doświadczenie, wzajemne zaufanie oraz szacunek, zapewniają pozytywne relacje interpersonalne i sprawny przepływ informacji, dlatego też wszystkie podejmowane przez nas zadania wykonywane są profesjonalnie i terminowo.

MISJA I KOMPETENCJE

Misją naszej firmy jest usprawnienie komunikacji społecznej poprzez tworzenie i dostarczanie skutecznych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Osiągamy ją poprzez oferowanie wysokiej jakości usług w atrakcyjnych cenach. Ponadto gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dającą pełną satysfakcje.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej i najlepszej oferty. Dlatego wychodząc naprzeciwko tym oczekiwaniom stale ją rozwijamy.

Projekty naszych systemów są nieustannie aktualizowane. Zostały poprzedzone licznymi konsultacjami z przedstawicielami administracji samorządowej jak i oświaty.

 

PRACA

Specjalista ds. sprzedaży narządzi komunikacji społecznych


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
- Poszukiwanie nowych dróg sprzedaży 
- Udział w prowadzonych przez firmę negocjacjach
- Współuczestnictwo w projektowaniu oferowanych rozwiązań

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w zespole tworzącym i wdrażającym, na rynkach nowe technologie
- Możliwość wpływu na tworzone produkty
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacji w obszarze swoich obowiązków
- Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego w zespole ludzi o różnych specjalnościach, 
doświadczeniu oraz stażu pracy
- Warunki płacowe zależne od wyników
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy, w spokojnym otoczeniu
- Możliwość stałej pracy po ukończeniu studiów

Oczekujemy:
- Świadomość roli nowoczesnych mediów (w tym technologii mobilnych oraz mediów 
społecznościowych)
- Znajomość obsługi komputera, urządzeń mobilnych (smartfony, tablety)
- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego oraz prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
- Nieszablonowego myślenie i kreatywność
- Mile widziani studenci studiów I lub II stopnia
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".